حل تمرین درس مدیریت پروژه

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 270,000 تومان

شرح پروژه:


پروژه توضیحاتش به زبان انگلیسی نوشته شده .  به زبان انگلیسی هم میخواستم انجام بشه ، ساده است . جزوه ی درس هم ضمیمه میکنم . ممنون .


Brainstorming Session For Construction Project

Instructions

Given the following scenario, go through and think of every task you can think of to accomplish that scenario.

Scenario:

You are going to renovate your basement kitchen. You want everything to be built to code meaning you are not going to cut any corners. You want to have lots of electrical plugs; you are going to replace the refrigerator and dishwasher; flooring and gut the whole walls to improve the insulation and sound proofing.

Write down all of the tasks you can think of, pick a budget value you think it will cost to build it and determine how long you think it will take to complete this project.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر249106

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

270,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز)ممتاز از 178 رای
پروژه موفق : 271
رتبه: 53
چهار روز پیش

GoldEngineer

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

400,000 تومان

امتیاز 9.40 (عالی)عالی از 36 رای
پروژه موفق : 51
رتبه: 113
هفت روز پیش
+8500
+108005

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.