تغيير کد درگاه و تغيير لينک دانلود پس از 24 ساعت

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 45,000 تومان

شرح پروژه:

در خصوص پيشنهادي که قبلا در موردش صحبت کرديم : 1. کد درگاه رو به نحوي تنظيم کنيم يا کدها را ويرايش کنيم که اين محدوديت ميهن بلاگ مانعش نشود 2. براي اينکه هر نفر بعد از خريد يک لينک دانلود براي او به نمايش در بيايد و براي 24 ساعت لينک دانلود معتبر باشد راهي پيدا کنيد


زیرساخت:
1. با تمامي مرورگرها هم خواني داشته باشد 2. درصد باگ يا مشکل اجرايي 0 باشد 3. در صورت نياز به طراحي ، ظاهر خوب و مرتبي داشته باشد


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

میثم شیرازی-706

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 144428
چهار سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

45,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160183
چهار سال پیش
+8500
+54212

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.