کپي و move کردن رديف و ستون هاي انتخابي اکسل

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در داخل فايل اکسل يک سري اطلاعاتي ميباشد و تعداد انها زياد است نرم افزار و يا رباتي ميخاوم که مثلا در فايل اکسل نوشتم ( علي ) بلافاصله رديف هاي مربوط به علي انتخاب شود حتي اگر دو تا يا بي نهايت علي باشد انتخاب شود و فقط با توجه به کلمه درخواستي انتخاب شود و بتوان در فايل ديگر اکسل فقط همان رديف هاي مربوط به علي را کپي کرد در واقع براي جداسازي برخي رديف هايي که اطلاعاتشان بايد در يه فايل اکسل جدا قرار بگيرد و چون تعداد زياد است دنبال يه همچين ربات يا نرم افزاري هستيم فايل ضميمه شد

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

xps1530

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 7.55 (بسیار خوب) از 68 رای
پروژه موفق : 33
رتبه: 159916
چهار سال پیش

pb-pc

کاربر عادی

کاربر عادی

35,500 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1229
چهار سال پیش

smartit

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 2 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 145037
چهار سال پیش

Hamid_Mohi

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 146374
چهار سال پیش
+8500
+53821

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.