ترجمه فارسي به انگليسي کاتالوگ

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام . يه کاتالوگ فارسي هست و مربوط به رشته مهندسي کشاورزي ميخواستم متون و کلمات فارسي استفاده شده در اين کاتالوگ به زبان انگليسي ترجمه بشن. کيفيت کار خيلي مهمه . در صورتي که کيفيت خوبي داشته باشه کار مجري بقيه فايل ها و کاتالوگ هاي شرکت و همچنين وبسايت اين شرکت که نياز به ترجمه به زبان انگليسي داره به همين مجري سپرده ميشه . با تشکر مديريت دار الترجمه پارسه حامد غلامي


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

نهاوندی

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 125450
چهار سال پیش

m3hran

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 8.76 (عالی) از 24 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 707
چهار سال پیش
+8500
+50386

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.