حذف سلول هاي اضافي و چينش سلوهاي تکراري در اکسل

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نرم افزار ي مي خوام که فايل اکسل را به آن بدهيم و سلول هاي تکراري که کلمات و يا اعداد داخل سلول يه جور هستند حذف بشه و فايل اصلاح ايجاد بشه يک قابليت ديگر به نرم افزار اضافه شود که وقتي به ان فايل اکسل مي دهيم در واقع سلول هاي تکراري به ترتيب کنار هم قرار بگيرند (به ترتيب حروف الفبا و اعداد) و فايل اصلاح ايجاد شود

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Sepanta

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 8.41 (بسیار خوب) از 36 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 137427
چهار سال پیش

pb-pc

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 3 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1229
چهار سال پیش
+8500
+53825

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.