پاسخ کامل به سوالات بر اساس مقالات معتبر

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 400,000 تومان

شرح پروژه:


با سلام.

میخواستم جواب این دوتا سوال رو از Literature با جدیدترین و معتبر ترین رفرنس ها (جدید و ایمپکت فکتور بالا) بدید. به صورت کامل باشه، میخوام به مقاله ایی به عنوان سکشن جدید اضافه کنم. به صورت انگلیسی. 

توجه: متن ارسالی نهایی به هیچ چجه نباید کپی باشد و پلاجریزم داشته باشد ( با نرم افزار Turnitin چک میشود)

سطح زبان انگلیسی ان باید بسیار خوب باشد.

1. How is haze's implications on PV generation different from rainy, snowy, cloudy, and misty weather? Any quantifiable results to show the differences?

2. Does haze create different influences for PV generation for different solar PV installation/deployment? (e.g. urban rooftop, rural area, and suburban areas) How do you integrate such difference in the existing solar PV simulation model for network planning/simulation

how to deal with the effect of PM 2.5 or methyl.۳ aldehyde on indoor environment by using the PV panel


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Martiann

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

400,000 تومان

امتیاز 9.57 (ممتاز)ممتاز از 93 رای
پروژه موفق : 132
رتبه: 53
چهار ساعت پیش
+8500
+112512

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.