برنامه نسخه اندروید برای سایت

تا الان برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام

ی برنامه برای سایت فیلم وسریال میخوایم که امکانات زیر رو داشته باشه :

-نمایش صفحه اصلی و صفحه بندی اون

-نمایش سریال های بروز شده

-باکس جستجو فیلم وسریال با اسم یا ایدی imdb 

-امکان نمایش تریلر فیلم و سریال در صفحه خودش

-امکان پخش کیفیت های مختلف موجود برای ی فیلم یا سریال در لحظه پخش ، یعنی مثلا کاربر روی کیفیت 480 میزنه که پلی بشه براش  پلیر که داره پخش میکنه کاربر بتونه هر لحظه خواست کیفیت رو تغییر بده و ادامه فیلم یا سریال رو ببینه

-قرار دادن ی سیستم امارگیر دقیق روی برنامه (نمایش تعداد نصب شده + نمایش کاربر فعال یا در حال استفاده ) و اتصال اون به پیشخوان وردپرس

-برنامه طوری باشه وقتی بعدا نیاز به اپدیت بود خود برنامه نوتیفیکیشن بیاد که بروزبشه

- استاندارها توی ساخت برنامه و انجام کدنویسی ها رعایت بشه و اصولی باشه و کامل با اندروید های مختلف همخوانی داشته باشه


+8500
+112512

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.