سفارش ربات ایچی موکو

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,100,000 تومان

شرح پروژه:


سلام، در این استراتژی ما فقط به ابر های ایچی کار داریم و کاری به کینجن سن و تنکن سن و بقیه خطوط ایچی نداریم ، در این استراتژی با کندل شماری کار داریم و تنها کندل هایی رو شمارش می کنیم که سرتاسر کندل شامل میله های بالا و پایین کندل خارج از ابر تشکیل شده باشند .

حد ضرر این استراتژ ی بسته شدن تعداد مشخصی کندل به صورت تمام یا به صورت ناقص خارج از ابر در جهت مخالف معامله

قبلی است. (قابل تعیین است)

سیگنال خرید در استراتژی ایچی:

1 -وقتی کندل زیر ابر کومو قرار دارد، کنددل از زیر به داخل ابر نفو می کند و در ادامه کندل به بالای ابر نفوذ می کند، در این هنگام کندل هایی که تماما بالای ابر تشکیل شده اند باید شمارش شوند. با تشکیل تعداد مشخصی از کندلها بالای ابر ربات وارد معامله بای می شود. (پس از کلوز یک کندل یا هر عدد کندلی که کاربر تعیین میکند.)

2 -وقتی کندل ها از طرف بالای ابر به داخل ابر نفوذ میکنن و از طرف پایین ابر رو میشکنن باید منتظر تشکیل تعداد مشخصی کندل که سراسر خارج از ابر هستند باشیم. در اینجا ممکن است تمام کندل خارج از ابر تشکیل نشه و فقط مقداری از اون از ابر خارج شده باشه، و همچنین در حالتی که فقط به ابر برخورد داره و به ابر از بالا نفوذ می‌کنه در این حالت با برگشت مجدد کندل به داخل ابر و تشکیل تعداد مشخصی کندل بالای ابر مجدد می بایست وارد معامله خرید بشود. (این دو مورد باید ترو فالسی باشه)

معامله سل هم برعکس موارد بالا

سایر ویژگی های ربات:

تریلینگ استاپ

حد سود،

حد ضرر،


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Saeed.prk

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

1,100,000 تومان

امتیاز 9.98 (ممتاز)ممتاز از 29 رای
پروژه موفق : 42
رتبه: 85
یک ماه پیش
+8500
+114992

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.