مرتب کردن یک فایل لاتکس

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 60,000 تومان

شرح پروژه:


با سلام و وقت بخیر 

در ادامه دو فایل ضمیمه شده است. یک فایل لاتکس و یک فایل ورد. هدف این است که ترتیب مطالب فایل لاتکس عینا مانند ترتیب معناویم و مطالب در فایل ورد شود. در فایل لاتکس تصاویر و عناوین از قسمت نتیجه گیری به هم ریخته اند . هدف این است که فایل لاتکس مورد نظر اصلاح شده و فایل نهایی از نظر محتوا عینا مانند فایل ورد شود. در انتها هم فایل لاتکس اصلاح شده و هم یک pdf از آ« تهیه کرده و ارسال کنید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

S72

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

60,000 تومان

امتیاز 9.85 (ممتاز)ممتاز از 81 رای
پروژه موفق : 153
رتبه: 315
سه روز پیش
+8500
+114992

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.