پروژه انجام SSH و اجرای دستور بر روی ریموت کامپیوتر ، Threading

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام

پروژه به این صورت می باشد که یه فایل آپی وجود دارد که هر سری تعداد آی پی ها تغییر میکند و نیاز هست به تعداد این آی پی ها thread ایجاد بشه تا هر thread به وظیفه خودش که وصل شدن به یک کامیپوتر از طریق  SSH هست بپردازد و یک دستور را اجرا کند و نتیجه را برگرداند  و در داخل یک فایل تکست ذخیره کند همرا با timestamp دقیق و اگر جوابی که هر سری از کامپیوتر برمیگردد تغییر کرد نتیجه را علاوه بر ذخیره کردن اطلاع دهد از طریق آلارم یا پیغام.

1 - تعداد دفعات اجرای اسکریپت باید از یک فایل تکست خوانده شود و اگر حرف n یا 0 بود به صورت نامحدود این کار را انجام دهد و اگر عدد وجود داشت به تعداد دفعات این عدد.

2 - نیاز هست یه فایل برای یوزر و پسورد در نظر گرفته شود که کاربر در این فایل ذخیره کند و نیاز نباشد هر دفعه تایپ شوند.

3 - فایل خروجی نهایی می بایست شامل نتیجه برگشتی برای هر آی پی باشد(هر آی پی نتیجه را مجزا ذخیره کند) که اگر تغییری وجود نداشت فقط ثبت شود که وصل شد همراه با زمان و نتیجه تغییری نداشته و اگر تغییری پیدا شد نتیجه تغییر را هم ذخیره کند.

4 - کامندی که باید اجرا شود هم نیاز به یک فایل دارد که کامند را درون این فایل بگذاریم و هر سری از این فایل کامند مربوطه را بخواند و اجرا کند.( نیاز هست قبل این کامند یک کامند مثل SUDO ارسال بشه که وارد محیط ادمین بشه و بعد کامند اصلی ما وارد بشه )

در صورت وجود پیشنهاد در ارتباط با بهتر کردن عملکرد ایده ممنون میشم اطلاع بدین.


+8500
+114988

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.