اصلاح فایل word و تایپ جزیی

برای این درخواست 5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام 

بنده یک فایل ورد دارم که تایپ شده منتهی مشکلاتی دارد بخاطر نحوه نادرست تایپ و انجام کار و کمی نواقص که میخوام درست شود که عبارتند از :

1- ظاهرا مشکل نسخه ورد به وجود آمده چون فونت را اریال نمایش می دهد و مقداری ناهماهنگی دیده می شود.( فونت متن باید 14 بی نازنین و تیتر ها 16 بی نازنین باشد )

2- پا ورقی ها به روش اشتباه تایپ شده و انجام شده است. (  اما صورت مناسبی ندارد نحوه انجام پاورقی ها و میخوام درست و زیبا نمایش داده بشوند و فایل را با تغییراتی که انجام میشود پاورقی ها جابجا نشوند .)

3- در عکس ها و تصاویر فایل ارم دانشگاه دیده می شود که باید درست و اصلاح شوند.

4- تمام فرمول ها تایپ نشده و بصورت تصویر گذاشته شده اند که باید تماما تایپ شوند.

5- پاراگراف بندی و هماهنگی سطور به درستی انجام نشده است و بعضا بالا و پایین و ناهماهنگ هستند که نیاز به اصلاح دارد.

6- تصاویر با وضوح و کیفیت بهتری قرار بگیرند.

7- فهرست بندی خودکار نیست.

8- کادر بندی و شماره بندی صفحات انجام شود.

9- یک بررسی بشود که کار نواقص یا ایرادی نداشته باشد.

باید متذکر شوم که کار زیادی ندارد.

با تشکر


+8500
+114992

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.