تمرین شبکه عصبی با متلب

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام

اوکی 

متن کامل درخواست بنده 👇👇👇

با سلام ، من تعداد ۳۶ سمپل یا داده در قالب ۴ پارامتر ورودی و ۲ پارامتر خروجی A و B دارم که میخام پیش بینی داده های خروجی با مدل های RBF و MLP و رگرسیون فرآیند گوسی ( GPR ) برای دو پارامتر A و B انجام بشه و نسبت داده های آموزش به تست   ۸۰ به ۲۰ باشه یعنی 29 تا داده آموزش و 7 تا داده تست ، در نهایت میخام خروجی داده های پیش بینی شده با این سه مدل با داده های خروجی واقعی هم برای داده های train هم test  و کل داده ها پلات رگرسیون شون بین 0.99 تا 1 باشه 

خلاصه میخام در نهایت برای هر سه مدل فایل کدنویسی شون  به صورت‌ جداگانه در متلب برام فرستاده بشه (اوکی run بشه) و داده های train  و test  و خروجی مدل ها و خروجی های واقعی هم جهت حصول اطمینان از انجام درست پروژه در فایل ارسالی مشخص باشه  با تشکر فراوان


+8500
+114988

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.