همگام سازی سیستم مالی سپیدار ، فروشگاه اینترنتی و CRM

تا الان برای این درخواست 12   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


با سلام

احتراما این موسسه جهت همگام سازی فروشگاه اینترنتی خود با نرم افزار مالی (سپیدار) و سی آر ام (پیامگستر) نیاز به یک برنامه نویس ماهر با نمونه کار همگام ساز نیاز دارد.

خواهشمند است عزیزانی که تجربه برقراری ارتباط و همگام سازی دارند پیشنهاد و نمونه کار ارائه دهند

فروشگاه آنلاین بر پایه بasp.net  دارای api میباشد

نرم افزار سپیدار دارای api میباشد

نرم افزار پیامگستر دارای api میباشد

دیاگرام نحوه اتصال پیوست گردید

در دسترس بودن برنامه نویس منتخب جهت پشتیبانی احتمالی در زمان کارکرد (با حق الزحمه جداگانه) برای این موسسه اولویت فراوان دارد

اطلاعات مورد نیاز جهت همگام سازی در فایل پیوست موجود میباشد


+8500
+114992

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.