نصب و بهره‌برداری کامل از محصولات وردپرسی

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


تعدادی محصول از فروشگاه‌های مختلف خریداری شده 

برای نصب و راه اندازی 

اما در این متن میخوایم‌ در مورد وب سایت رزرواسیون صحبت کنیم .

فعلا قالب بوکلی خریداری شده براش . سرچ کنید در موردش بدونید .

در صورت مشورت با برنامه‌نویس میشه افزونه های دیگری هم خریداری و اضافه کرد .

اطلاعات رو بصورت فایل صوتی و توضیحات بیشتر رو بصورت فایل صوتی ارایه میکنم .‌

‌محصول ورد پرسی رزرواسیون برای رزرو یک اتاق استودیو یی از مجموعه ده اتاق استودیو یی در یکی از ساختمانهای یک شهر از چند شهر با قابلیت کیف پول و پرداختهای مختلف و توکن پولی و توکن تخفیف و انواع روش های تخفیفی شرطی و جشنواره و ... هر چه حرفه ای تر و کامل تر با سطوح دسترسی و مدیریتی و ادمینی و مشتری چندلایه و چندگانه ... هوشمند و کامل و رباتیک خاص .

چالش کار اون قسمت هست که باید چند اتاق و در چند تاریخ و در چند ساعت مختلف همزمان رزرو و پرداخت شود . سخت ترین قسمت کار اونجاست و برنامه‌نویس باید تسلط به اضافه کردن موارد بالا به افزونه ها رو داشته باشه و همچنین انتخاب افزونه های خاص که همگن باشند بر پروژه .

نیاز به افزونه های فرم ساز داریم .

افزونه های پنل پیامکی .

افزونه های تخفیف و تولید توکن و ...

افزونه های پنل مدیریتی مناسب و راحت 

و سایر افزونه های مورد نیاز در پروژه که به بهترین شکل به نتیجه کار کمک‌کند.

من در فایل های صوتی توضیحاتی میدم در مورد هم این پروژه هم پروژه های بعدی که دید کلی به کسی که احتمال همکاری دراز مدت داشته باشیم داده باشم . پس با صبر و دقت گوش کنید . چون علاقه ای به مذاکره و چت کردن ندارم . علاقه منم که پیشنهاد با روز خیلی کم و مبلغ خیلی مناسب بگیرم که فقط بله و خیر انتخاب کنم . ذهنم زیاد مذاکره کننده و چت کننده نیست . پس کلماتی که میگم توی توضیحات رو کامل بگیرید . سوال زیاد نمیتونم جواب بدم . 


+8500
+115076

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.