سيستم پرداخت واسط

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:

سلام نياز به يک سيستم پرداخت واسط با توضيحات زير دارم . سناريو : کاربران با انتخاب ماژول پرداخت نوشته شده وارد سايت واسط شده فاکتور را مشاهده کنند ( مانند زين پال عمل کند ) توضيحات فاکتور شامل : پذيرنده - توضيحات ( نام محصول ) - مبلغ و کليد پرداخت انتقال به سايت بانک : پارسيان و ملت انجام پرداخت موفق : انتقال به سايت واسط نمايش اطلاعات پرداخت شما پيگيري و ريداريکت پس از 10 ثانيه ( امکان انتخاب دستي مي باشد ) به سايت پذيرنده جهت تاييد خريد موفق . پرداخت ناموفق : انتقال به سايت واسط وضعيت خريد و انتقال به سايت پذيرنده جهت اطلاع از خريد ناموفق --------------------------- موارد قابل تحويل 1. ماژول پرداخت براي ويرچوال فرير 2.کنترل پنل ادمين شامل موارد : 2.1 : اضافه کردن ايپي مجاز و کد 16 رقمي ( حذف و اديت ) براي هر پذيرنده کد 16 رقمي در ماژول ست ميشود 2.2: ليست پرداختهاي موفق و ناموفق که شامل پذيرنده / مبلغ / رهگيري / درگاه / ميباشد نياز به طراحي وب سايت نيست انجام کار شامل موارد تست و راه اندازي در سايت بنده است کل مبلغ پروژه در سايت قرار داده ميشود و زماني که همه موارد تست و تحويل داده شود آزاد خواهد شد . ارادت


زیرساخت:
PHP


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 230
شش ماه پیش
+8500
+84162

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.