لیست بیمه (جامعی)

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 25,000 تومان

شرح پروژه:


سلام. 

لیست بیمه رو بر اساس فایل وورد پیوستی تایپ و ترجمه گوگلی کنید، دقت کنید که این لیست یکم فرمتش با قبلیا فرق داره، هر سال شمسی رو باید به صورت میلادی توضیح بدید (مثل ستون فایل پیوستی)

سوالی بود بفرمایید

مجری از قبل تعیین شده است


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

***Akbari***

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

25,000 تومان

امتیاز 9.98 (ممتاز)ممتاز از 108 رای
پروژه موفق : 161
رتبه: 697
یک ماه پیش

الهام.ک

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

90,000 تومان

امتیاز 9.25 (عالی)عالی از 303 رای
پروژه موفق : 485
رتبه: 58
یک ماه پیش
+8500
+118283

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.