درخواست اضافه کردن آپشن به اسکريپت پيش بيني فوتبال

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام اين اسکريپت رو تو مرحله ي قبل اصلاح کردم يه سري تغييرات ديگه دارم ميخوام تو مدت معيني صورت بگيره : 1- اضافه شدن بقيه ي آپشن هاي موجود تو سايت اسپورت استت که خود اسکريپت نداره اون آپشن ها رو ولي سايت اسپورت استت داره ، مثلا هندي کپ و دابل شانس که خيلي مهم و ضروري هستن و آپشن هاي ديگه ... و البته اتومات بودن تصحيح نتايج اين آپشنهايي که اضافه ميشن هم اتوماتيک باشه . 2- سر و سامان دادن به قسمت فرم هاي ثبت شده توسط کاربر که وقتي وارد قسمت فرم ها ميشه همه ي فرم ها دسته بندي بشن و روي هرکدوم که کليک ميکنه وارد صفحش بشن و بتونن گزينه هاي انتخاب شده رو ببينن . 3- وقتي يک بازي تو قسمت ثبت فرم انتخاب ميشه و ميخوايم اون رو از کادر حذف کنيم بازي به کادر بازي هاي برنميگرده ميخوام اگه يه بازي رو از باکس فرم حذف ميکنيم و ميخوايم فرم رو قبل از ثبت کردنش تغيير بديم و از انتخاب يک بازي منصرف شديم بازي به حالت اولش تو صفحه ي پنل کاربري تو ليگ خودش برگرده . 4- تو مديريت يه گزينه اي بياد که هروقت خواست ثبت نام رو غيرفعال کنه و صفحه ي اول سايت از محتواي سايت چيزي نشون نده و فقط فرم ورود داشته باشه و تماس با مديريت . 5- نمايش فرم هاي تصحيح نشده 6- نشون دادن افزايش اعتبار هاي مدير تغيير موجودي کاربران(. به عبارتي هرگونه تغيير موجودي رو بشه ديد که توسط کدوم مدير و کي و به کدوم يوزر انجام شده 7- محدوديت ضريب برداشته شود و بجاش موقع ثبت فرم حاصل ضرب ضريب در مبلغ مبلغ جايزه چک شود ک بيشتر از حد مجاز سايت براي هر فرم نشود. يعني اگه بيشتر از حد مجاز شد اجازه ي ثبت فرم داده نشه يا اخطار داده بشه به کاربر بصورت خاص . 8- قرار گرفتن فيلتر بر اساس نام کاربري و بازه براي تاريخ پرداخت در قسمت پرداخت هاي ميهن پال


قابل تحویل:

+8500
+51068

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.