ويرايش بخش Call Back ماژول درگاه بانک اپن کارت

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دو ماژول پرداخت اپن کارت در لحظه بازگشت از بانک، کد پيگيري AU را نشان نميدهند ماژول بانک ملت و پارسيان ماژول ها هردو موجود و سالم هستند، حتي تاييد سفارشات و درج کد پيگري در بخش ادمين اپن کارت هم ثبت ميشه، فقط مشتري هنگام بازگشت از بانک کد را نميبينه که نياز به کمي ويرايش داره


زیرساخت:
PHP-Linux


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر27571

کاربر عادی

کاربر عادی

10،000 تومان

امتیاز 8.65 (عالی) از 38 رای
پروژه موفق : 27
رتبه: 200
سه سال پیش

barnamekhah

کاربر عادی

کاربر عادی

100،000 تومان

امتیاز 7.55 (بسیار خوب) از 46 رای
پروژه موفق : 36
رتبه: 82423
سه سال پیش

ahmadii

کاربر عادی

کاربر عادی

15،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 18 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 295
سه سال پیش
+8500
+30531

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.