گرفتن صورت حساب خود کار از بانک ملت

برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برنامه اي که به صورت خودکار وارد حساب بانک ملت شود و صورت حساب براي بازه زماني مشخصي دريافت نمايد و به فرمت excel ذخيره نمايد.

1- گرفتن رمز عبور و نام کاربري از کاربر 2-آدرس فايل excel 3-آدرس url بانک ملت 4-گرفتن زمانهاي پريودي جهت ارتباط با بانک 5- گرفتن خودکار صورت حساب و ذخيره در مسير مشخص شده

توجه: به دليل مسائل امنيتي در صورت استفاده از کتابخانه (Library)غير استاندارد سورس کتابخانه نيز بايد تحويل داده شود.

بدليل خاص بودن پروژه در صورتي که به دلايل فني مجري نتوانست کار را به انجام برساند با اثبات وجود مشکا فني ضمانت تخصص به وي مسترد خواهد شد.


زیرساخت:
وب بيس و يا ويندوز اپليکيشن


قابل تحویل:


+8500
+17529

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.