بررسي و اصلاح کلاس PDO

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 5,000 تومان

شرح پروژه:

سلام به همگي دوستان گرامي؛ پروژه خيلي ساده است، بررسي و اصلاح يک کلاس PHP مربوط به ديتابيس با روش PDO اين کلاس به درستي کار ميکنه، اما چند ايراد داره که مي خواهم حل بشه: 1- اگر اتصال به ديتابيس انجام نشد (اطلاعات اتصال: نام ديتابيس، نام کاربري و کلمه عبور اشتباه بود) پيغام خطا بده. 2- اگر جدول وجود نداشت پيغام خطا بده. 3- اگر دستورات به درستي انجام نشد پيغام خطا بده. به طور مثال الان در خطوط 59، 78 و 86 اين امکان وجو دارد. اما نميدونم چرا خطا ميده. براي نمايش خطا از throw new PDOException استفاده شده که متاسفانه پيغام زير را نمايش ميده: Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'Database error... يک کد نويسي حرفه اي کمتر از 15 دقيقه مي تونه اين فانکشن رو تبديل کنه. خيلي هم عجله دارم و در کمتر از چند ساعت لازمش دارم. نکته مهم اينکه کلاس ديگري نمي خوام و همچنين نمي خواهم کل کد عوض بشه، فقط اصلاح بشه. فايل ضميمه: http://bit.ly/1QHhKsM


زیرساخت:
Php, Mysql, PDO


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160158
چهار سال پیش
+8500
+54198

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.