api دانلودر اینستاگرام

تا الان برای این درخواست 14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام   ما یک وب سایت داریم ، که در کنار وبسایتمون در بخش هایی نیاز به گرفتن عکس های یک پرفایل اینستاگرام داریم.   به همین خاطر نیاز به یک سرویس داریم که به عنوان third party از طریق api  بهش وصل بشیم برای دانلود عکس از اینستاگرام .   به این صورت که ما یوزنیم اینستاگرام رو از طریق api برای اون سرویس ارسال کنیم و اون سرویس در پاسخ موارد زیر رو به ما برگردونه:   - تایتل اون پرفایل اینستاگرام و تعداد فالوور، فالووینگ و پرفایل پیکچر   - محتوا و ادرس و جزییات ۱۲ پست آخر اون اکانت اینستاگرام

دقت کنید که ما این سرویس دانلودر رو نمیخوایم به عنوان یه محصول به عموم کاربران ارائه بدیم. بنابراین نیاز به رابط کاربری خاص یا داشبورد یا اپلیکیشن یا وبسایت برای این دانلودر نداریم . روی سرور خودمون برای نیاز خودمون فقط باید رانش کنیم.

در این پروژه در صورت نیاز به پروکسی، مسئولیت تحقیق و پیدا کردن پروکسی مناسبی که کار کنه با فریلنسر هست. همچنین مسئولیت ساخت یا خرید اکانت اینستاگرام برای استفاده در پروژه با فریلنسر هست.   ملاک ما برای تکمیل و تحویل پروژه موارد زیر هست : - پروژه سه روز بدون نقص کار کنه - response time زیر ۳ ثانیه باشه - در این سه روز باید بتونیم روزانه حداقل ۵۰ هزار درخواست رو پاسخ بدیم - پروژه باید امکان پاسخ به چندین درخواست موازی رو به طور همزمان داشته باشه یا این که انقدر response time پایین باشه که توی هندل کردن تعداد درخواست بالا مشکلی پیش نیاد.     امکاناتی که ما در اختیارتون می تونیم بزاریم : - هزینه تست پروکسی در صورت نیاز به تحقیق و تست کردن چند پروکسی - هزینه خرید اکانت اینستاگرام در صورتی که اکانت رو میخواین از جای دیگری تهیه کنین پروژه رو با هر زبان و یا تحت هر پلتفرمی که خواستین میتونین ران کنین .


+8500
+122995

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.