ترجمه آسان يک متن 150 صفحه اي بدون استفاده از نرم افزار ترجمه

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ترجمه آسان يک متن 150 صفحه اي بدون استفاده از نرم افزار ترجمه ميخوام فقط زير عکسهاش ترجمه بشه ولي بايد عکسها از توي متن استخراج بشن و توي فايل WORD نهايي قرار بگيرن که من ديگه دنبال عکس نگردم بايد فصل به فصل بهم ارائه کنيد و نميخوام يک دفعه کلش رو تحويل بگيرم در 5 فصل زمانبندي شود به تناسب هر فصل 20 درصد از کار آ زاد مي گردد. به هيچ وجه نميخوام متن در اختيار کس ديگه اي قرار بگيره حتي يک صفحه ازش که نکته مهميه آدرس متن : http://munin.uit.no/bitstream/handle/10037/6435/thesis.pdf?sequence=2


زیرساخت:
ترجمه انگليسي و ورد و همچنين کار با پي دي اف


قابل تحویل:

+8500
+45618

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.