ترجمه و تايپ مقاله مقاله مهندسي برق- سيستم هاي چندعامله

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

يک مقاله بسيار روان براي ترجمه. کل فايل pdf هفت صفحه است که من شکل ها و نمودار ها و جداول و مراجع رو نمي خوام بعد حذف اينها ميمونه 4 صفحه. هر صفحه 5 هزار کلا ميشه 20 هزار.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mohsen.Trans

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

35,000 تومان

امتیاز 9.46 (عالی) از 255 رای
پروژه موفق : 344
رتبه: 34
چهار سال پیش

رزابي

کاربر عادی

کاربر عادی

23,000 تومان

امتیاز 8.70 (عالی) از 81 رای
پروژه موفق : 113
رتبه: 113910
چهار سال پیش
+8500
+45461

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.