طراحي سايت باربري و اسباب کشي با زبان asp ,mvc

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خدمت تمامي دوستان احتراما يک سايت باربري و اسباب کشي کاملا مشابه به سايت اطلس بار پاسارگاد با تمامي امکانات و زبان برنامه نويسي mvc.asp نياز دارم ممنون ميشم نظرات و آناليز دقيق و قيمت پيشنهادي را بفرسيد برام زمان پروزه را هم لطفا ذکر بفرماييد با سپاس دوستان گرامي لطفا صفحه خدمات سايت را ببنيد و دقيق برام توضيحش بديد به نظرات بدون اناليز ترتيب اثر داده نميشود. براي ديدن سايت يا عنوان سرچ شود داخل گوگل اطلس بار پاسارگاد يا ادرس سايت http://atlasbar-co.ir/ هست. ممنونم توجه: ممنون ميشم دوستاني که پيام ميدهند و پيشنهاد اين نکته را مد نظر داشته باشند زبان برنامه نويسي mvc بايد باشه و ما نياز به وردپرس يا چارچوب اماده نداريم کدنويسي بايد تخصصي با قابليت ارتقا در اينده باشد سپاس با سلام دوباره خدمت دوستاني که سوال کردند عرض کنم پروژه به هيچ وجه دانشجويي نيست و حتي کدنويسي بايد بهينه و با در نظر گرفتن تمام استانداردها باشد طوريکه سايت از نظر بهينه سازي هم خوب باشد. يک مورد مهمتر قسمت خدمات سايت اطلس بار است که گاهي شامل صفحاتي است که لينک مستقيم ندارند ممنون ميشم دوستان خدمات سايت مذکور را هم اناليز بفرمايند تا انتخاب مجري طرح راحتر باشد ممنونم ممنونم

+8500
+34755

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.