برنامه ارسال مطلب ب وبلاگ ها در بلاگفا

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام تعدادي وبلاگ ک تعداش مشخص نيست رو داريم . قصد بروز کردن وبلاگ ها رو دارم به اين صورت ک يک مطلب به برنامه بدم در تمامي وبلاگ ها گذاشته شود در بلاگفا يوزرنيم و وبلاگ ها و پسوردشون رو بدم و با يک مطلب امکان سيو هم داشته باشه ک براي سري بعد ک برنامه رو باز کردم دوباره ليست وبلاگ ها رو يکي يکي نزنم .


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

NET Programmer.

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 22 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 123
سه سال پیش

محم د

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

امتیاز 9.27 (عالی) از 16 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 126
سه سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 42
ده ماه پیش

مهدي ميرزايي

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 110400
سه سال پیش
+8500
+38260

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.