برنامه ارسال مطلب ب وبلاگ ها در بلاگفا

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام تعدادي وبلاگ ک تعداش مشخص نيست رو داريم . قصد بروز کردن وبلاگ ها رو دارم به اين صورت ک يک مطلب به برنامه بدم در تمامي وبلاگ ها گذاشته شود در بلاگفا يوزرنيم و وبلاگ ها و پسوردشون رو بدم و با يک مطلب امکان سيو هم داشته باشه ک براي سري بعد ک برنامه رو باز کردم دوباره ليست وبلاگ ها رو يکي يکي نزنم .


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

NET Programmer.

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 22 رای
پروژه موفق : 18
رتبه: 199
چهار سال پیش

محم د

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

امتیاز 9.27 (عالی) از 16 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 202
چهار سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160176
یک سال پیش

مهدي ميرزايي

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 141025
چهار سال پیش
+8500
+54207

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.