شخصی سازی تقویم 1402 با درج تاریخ تولد و فوت 500 فرد

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:


با درود.

میخواهم روی تقویم 4 فصل سال 1402, اطلاعات تولد یا فوت حدود 500 نفر از اعضای خانواده را درج کنم.

مشخصات تاریخ تولد و فوت را برایتان میفرستم. فقط آنها را روی تقویم درج کنید. لزومی به چاپ مناسبت های رسمی نیست (اگر هم بود مشکلی ندارد). تقویم 4 برگی باشد (4 فصل) روی کاغذهای آ3 چاپ خواهند شد. میتوان روی تقویم تصاویر مرتبط با فصل هم باشد. نیازی به طراحی گرافیکی نیست. میتوانید از نمونه آماده تقویم 1402 بهره ببرید. آنچه عمدتا در نظرم است, ورود اطلاعات به تقویم میباشد. فایل پی اس دی, را به من تحویل دهید تا در صورت نیاز ویرایش و در نهایت برای چاپ به تعداد مورد نظر به چاپخانه تحویل دهم. توجه داشته باشید که ممکن است در یک روز, چند مناسبت باشد. بین اسامی تولد و فوت با یک آیکون یا هر جلوه دیگری, تفاوت ایجاد شود. از سایر پیشنهادات حرفه ای شما استقبال میشود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر397091

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 8.72 (عالی)عالی از 3 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 1246
چهار روز پیش
+8500
+122981

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.