ویرایش پروژه پایانی مدیریت اعتباری

برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 800,000 تومان

شرح پروژه:


پایان نامه در پیبوست شامل اصلاحات زیر می باشد

-ابزار جمع آموری داده های شما که پرسش نامه میباشد روایی ندارد واز اصل
طلاحاتی استفاده کردید که برای بسیاری از کارشناسان مفهوم نیست. شما اگر جملاتی که در پرسش نامه است را به دقت مطالعه کنید مفهوم نیست و مفهوم جمله مشخص نیست
ایراد دوم مربوط به مدل مفهومی است که در فصل اول آوردید که کاملا بی‌ربط است به موضوع و سه تا متغیر مستقل آوردید تحقیقات بازاریابی، اقدام بازاریابی، استراتژی بازاریابی، و فلش هارا نسبت به مدیران وکارشناسان نشان دادید و مدیر وکارشناسی نمی‌تواند متغیر باشد که به عنوان متغیر واسته آوردید واین اصلا ربطی به فصل چهارم و تحلیل که انجام داده اید ندارد.
فصل چهارم شما نامعتبر است و بارهای متغیر ها منفی شده است و با اعداد پایین است وباید بارهای عاملی بین 0.4 تا 0.7 باشد که قابل قبول باشه. رابطه بین تاثیر هوش مصنوعی مکانیکی براساس هوش مصنوعی0.09 - تایید شده واین عدد قابل تایید نیست.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

روح الهی

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

800,000 تومان

امتیاز 9.80 (ممتاز)ممتاز از 212 رای
پروژه موفق : 305
رتبه: 16
چهار روز پیش
+8500
+122993

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.