طراحی یک ربات برای ثبت سفارش

برای این درخواست 11   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,000,000 تومان

شرح پروژه:


من در یک وب سایتی عضو هستم که در اونجا یک اکانت دارم. در این وب سایت ما کار سفارش گیری رو انجام میدیم. بخش سفارش گیری شامل جدولی از سفارشهاست که هر سفارش جدیدی که میاد در بالای جدول قرار میگیره و این سفارش باز هست تا وقتی که توسط یکی از افراد عضو سفارش اکسپت بشه. هر فردی که اول سفارش رو اکسپت کنه سفارش بنام اون فرد ثبت میشه. پس برای اینکه من سفارش جدید بردارم باید بطور مرتب جدول سفارشها رو چک کنم و در صورت آمدن سفارشی جدید بتونم اون رو اکسپت کنم. حالا کاری که من میخوام اینه که این کار توسط یک ربات بصورت خودکار برای من انجام بشه. یعنی چک کردن مرتب جدول سفارشها و اکسپت سفارشهای جدید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Mech Engin

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

1,000,000 تومان

امتیاز 9.93 (ممتاز)ممتاز از 84 رای
پروژه موفق : 135
رتبه: 81
یک ماه پیش

PARSWORK

کاربر عادی

کاربر عادی

5,000,000 تومان

امتیاز 8.06 (بسیار خوب)بسیار خوب از 70 رای
پروژه موفق : 94
رتبه: 244
یک ماه پیش

2,800,000 تومان

امتیاز 7.83 (بسیار خوب)بسیار خوب از 1 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 1278
یک ماه پیش

IR Programmers

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

4,800,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز)ممتاز از 4 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 1238
یک ماه پیش
+8500
+128670

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.