سفارش تهیه پاورپوینت

برای این درخواست 1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 185,000 تومان

شرح پروژه:


سلام

سلام

یه پروژه پاورپوینت دارم.میتونین زحمتشو بکشید.و همچنین قیمت بگید ممنون میشم

فرهاد پهلوانی

فرهاد پهلوانی, [08.11.22 18:06]

فقط جناب من تو یوتیوب میخوام فعالییت کنم‌.و این قالب رو برا ویدئو های مقایسه ای لازم دارم. یوتیوب کانالمو ب درامد نمیرسونه،مگر اینکه از روی اون قالب که درست میشه یه کلیپ زیر ۵ دقیقه براشون بفرستم.

ب دلیل reuse content ،شرکت یوتیوب قبول نمیکنه محتوای کانال رو

یه محبت میکنید به همکارتون که میخواد قالب رو درست کنن یه کلیپ زیر ۵ دقیقه از ساخت قالب برام بفرستن که من برا پشتیبانی یوتیوب بفرستم

جناب بیزحمت این کارو برام انجام بدین.هزینشم هرچقد بشه متحمل میشم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Karimi-

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

185,000 تومان

امتیاز 9.22 (عالی)عالی از 225 رای
پروژه موفق : 313
رتبه: 345
نوزده روز پیش
+8500
+128668

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.