نيازمند توسعه افزونه Affiliate وردپرس يا نوشتن افزونه همکاري در فروش فايل

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام: نيازمند شخصي يا شرکتي براي نوشتن پلاگين اختصاصي وردپرس هستم. طراحان ميتونن يا پلاگين Affiliate بازاريابي وردپرس رو توسعه و تغييراتي در نيازمندش هستيم رو در اون پياده سازي کنند يا اينکه از پايه پلاگيني اين چنيني رو بنويسين انتخاب با شماست. پروژه : همکاري در فروش فايل در وردپرس براي اين پروژه پلاگين هايي هست ک ميتونيد ويرايش و توسعه بديد و فيلدهايي ک نياز داريم بهش اضافه کنيد. توجه کنيد دقيقن مورد اولي پلاگين بازاريابي وردپرس همچين فيلدي ميخام با گرافيک بهتر و کاربردي تر. مثلن قسمت دکمه درخواست تسويه حساب اضافه بشه بهش همچنين آپلود فايل توسط بازارياب و مواردي ديگر. پلاگين بازاريابي وردپرس ک نمونه فارسي سازيش هم هست: http://wpyar.com/downloads/پلاگين-بازاريابي-وردپرس/ اطلاعات بيشتري خواستيد براتون ارسال خواهد شد.

+8500
+32240

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.