پروژه درس ساختمان داده ها پروژه درس مديريت و کنترل پروژه فناوري اطلاعات

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پروژه درس ساختمان داده ها 1.تهيه يک داکيومنت در خصوص الگوريتم راشل ,پريم ,سولين(درخت پوشاي حداقل هزينه يک گراف) 2.پياده سازي هر يک از اين الگوريتم ها به زبان c++ پروژه درس مديريت و کنترل پروژه فناوري اطلاعات عنوان پروژه (( طراحي,ساخت واستقرار نرم افزار مديريت متمرکزشبکه LANدانشکده مهندسي کامپيوتر با استفاده از تکنيک هاي هوشمند جمع اوري اطلاعات از تجهيزات شبکه)) را در نظر بگيريد وبه سوالات زير پاسخ دهيد: الف.عنوان ((عمل اصلي ))و ((موضوع اصلي ))را مشخص کنيد. ب.ساختار PCWBS را به روش جدولي يا درختي رسم کنيد. ج. ساختار FWBSرا به روش جدولي يا درختي رسم کنيد. د.ساختار RWBS انرا رسم کنيد. ه.بر اساس قسمت (د),عنوان حداقل 10 تا ازفعاليت هاي پروژه را بيان کنيد


زیرساخت:
زبان c++ و درس مديريت و کنترل پروژه فناوري اطلاعات


قابل تحویل:

+8500
+84274

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.