خلاصه نویسی دو مقاله

تا الان برای این درخواست 34   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


دو مقاله ضمیمه را می خواهم خلاصه کنید.

نمی خواهم که مقاله را خلاصه دقیق کنید همین که مشخص شود که کار درباره چیست و حدوداً چطوری به هدفش رسیده، کفایت می کند. ضمناً نقاط ضعف مقاله ها برایم مهم است. یک نگاه انتقادی دقیق می خواهم. دقت کنید که کار ترجمه نمی خواهم.

یکی درباره بازیابی متن است.

یکی هم درباره رفع نویز تصویر.

چیزی که برای من مهم است روش Pooling است. چطور پولینگ انجام می شود؟ آیا در یک شبکه برای آموزش استفاده می شود؟ هر دو min-max هستند. اگر آموزش شبکه دیپ است چطوری و اگر آموزش انجام نمی شود، چطور از پولینگ استفاده می کند. نقاظ ضعف برایم مهم است.

اگر نکته ای مبهم است، لطفا پیام دهید که توضیح بیشتر ارایه دهم.

ممنون


+8500
+132950

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.