کپی کردن سوال و جواب از روی PDF

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام

2 تا فایل PDF داریم.

1- فایل جزوه

2- فایل سوالات

کاری که باید انجام بشه:

در فایل سوالات 49 سوال وجود داره که محل دقیق جواب ها داخل جزوه مشخص شده، مثال : 

48 تقسیم بندي گیره ها براساس نوع كنترل را بیان کنید. ج ۲ص۴۸

کاری که باید انجام بشه یک فایل WORD به من تحویل داده بشه که شامل سوال ها و جواب ها هست ، یعنی پایین هر سوال ، جوایش نوشته بشه

فایل سوالات راحت تبدیل به WORD میشه ولی فایل جزوه موقع تبدیل حروفش بهم میریزه که اگر راهکار یا برنامه مناسبی برای تبدیل داشته باشید خیلی سریع کار تموم میشه

مدت زمان تحویل کار تا امشب ساعت 9 شب هست و بعد از اون فایده ای نداره ، لطفا این مورد را مدنظر داشته باشید 


+8500
+128669

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.