پروژه ربات تلگرامی

تا الان برای این درخواست 2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام

با سلام و درود، توی اکسل رو که نگاه کنید سمت چپ دوازده تا ردیف کد و دستورالعمل هست که محتوای هر دستورالعمل هم سمت راست اون جدول اومده که توی محتواها میتونید کدهایی رو که قرمزرنگ هستن رو ببینید. اون دو تا مربع زرد و سبز بزرگ هم در واقع همین جدول هستن که مربع زردرنگ حالت کرکره ای اون دستور العمل ها هستن و هر کدوم رو که از توی حالت کرکره ای انتخاب کنید محتواش اتومات توی مربع سبز رنگ ظاهر میشه. توی این ربات که ساخته میشه ما میخوایم دوازده تا کلید انتخابی به تعداد دستورالعمل ها وجود داشته باشه که هر کلید رو زدیم محتوای مربوط به اون رو ظاهر کنه بصورتی که کاربر بتونه جاهای خالی مربوط به هر آیتم اون محتوا رو پر کنه. یعنی قصد ما این بوده که دیگه کاربرها لازم نباشه متن هر محتوا رو از جایی کپی کنن و توی گروه پیست کنن و اونجا ویرایشش کنن. میخوایم با این بات تلگرامی هر دکمه رو که بزنن فورا محتوای اون و آیتم های مربوط به اون دستور و کد ظاهر بشن و کاربر بتونه بصورت جای خالی جلوی هر آیتم اونا رو پر کنه. در مورد کد هایی که توی هر محتوا بالا یا پایین اومده لازمه که بگم بات تلگرام باید بصورتی نوشته بشه که تشخیص بده توی اون گروه اون محتوا قبلا با چه کد و شماره ای اومده و اتومات توی محتوای جدید کد آپدیت بشه. چون ممکنه پروسه گشتن دنبال آخرین محتوای مشابه و دیدن کد اون ممکنه خیلی وقت گیر باشه و کلی باید گروه رو بالا و پایین کرد تا مثلا محتوایی مشابه اون دستور العمل رو پیدا کرد. این چیزیه که میخوایم. ضمنا قابلیت ویرایش و افزودن دستورهای جدید در آینده هم داشته باشه.


+8500
+132950

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.