طراحي بسته بندي زعفران

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

نياز به طراحي بسته زعفران براي فروش و صادرات داريم . اين بسته بندي مي بايست خارج از کليشه بندي هاي فعلي در بازار باشه . يعني شبيه اين بسته بندي هاي فعلي بازار نباشه و يه ريزه خلاقيت توش باشه . در طراحي مي بايست از نماد زعفران در طراحي استفاده بشه و اونقدر جذابيت داشته باشه که همه رو به سمت خودش بکشه . شماره ثبت و کد بهداشت محصول و آرم و برند هم در اختيار طراح قرار خواهد گرفت . نياز به 4 نوع طرح داريم تا بتونيم در سايزهاي مختلف بسته بندي رو انجام بديم . اکه با فردي به توافق برسم روال چاپ رو هم با طراح مي بندم تا در رنگ بندي ها توي چاپخانه پيگيري کنه و کار رو به صورت کامل به من تحويل بده .


زیرساخت:
فتوشاپ اينديزاين


قابل تحویل:

+8500
+33438

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.