فعال کردن فرم تماس با ما در یک قالب HTML

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 280,000 تومان

شرح پروژه:


با عرض سلام
در صورتی که به موارد گفته شده   مسلط هستید لطفا پیام دهید تا با هم همکاری کنیم .
دوستان ما یک قالب سایت HTML استاتیک داریم که در یکی از صفحات آن فرم تماس با ما ایجاد شده .
می خواهیم این فرم راه اندازی بشه و کاربر وقتی آن را پر میکنه و دکمه سند را میزنه اطلاعات فرم به یک ایمیل مشخص که تعیین می شود ارسال بشه .
در ضمن در فرم یاد شده می خواهیم به جای فیلد ایمیل ، آن را تغییر داده و بجای آن شماره تماس باشه و شرطی هم برای آن در نظر گرفته بشه مثل شروع شماره حتما با 09 باشه و حتما 11 رقم باشه تا کسی نتونه بدون وارد کردن آن فرم را ارسال کند . حتما پیغام های خطای احتمالی که کاربر حین پر کردن فرم بوجود میاد با نام فلیدی که محتوای آن اشتباه پر شده به کاربر داده بشه .برای مثال شماره تماس وارد نشده یا بدرستی وارد نشده...
در آخر به هیچ وجه نمی خوایم فرمت سایت عوض بشه و فقط می خوایم فایل تماس با ما ایجاد بشه از جهتی اطلاعات ایمیل و وب سرور را نمی خواهیم در فایلی که شما طراحی می کنید قرار دهیم و بدون اطلاعات وب میل می خواهیم اینکار انجام بشه . شاید بپرسید مگه میشه در فایل فرم تماس با ما اطلاعات وب میل را درج نکرد ، اگر میشه پس چطور ایمیل کاربر ارسال میشه ( توصیه میکنم به فرم ساز های ایمیل مانند arclab مراجعه کنید تا متوجه منظورم شوید .
اطلاعات هاست در اختیارتون قرار نمیگره و برای تست می تونید روی سروری که دارید تست وپروژه را بعد از اینکه مطمئن شدید درست کار میکنه تحویل دهدی تا ما هم تست کنیم ( اینها همش به خاطر تجربیاتی هست که متاسفانه برخی از عزیزان برای ما بوجود آوردند . )


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Sajad.Ab

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

280,000 تومان

امتیاز 9.98 (ممتاز)ممتاز از 16 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 210
سه ماه پیش

amr_me

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

150,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز)ممتاز از 40 رای
پروژه موفق : 44
رتبه: 603
سه ماه پیش
+8500
+138273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.