نمايش تاريخ PHP

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

سلام تاريخ امروز و 4 روز بعدش رو ميخوام مثلا کد php که ران بشه بنويسه امروز : سشنبه 13 دي 94 فردا : چهارشنبه 14 دي 94 پس فردا : پنج شنبه 15دي 94 و هر چند روز بعد که خواستم بتونم در کد اضافه کنم و اينکه متغيير ها جدا باشن روز ماه و سال و و نمايش تاريخ براي حالت هاي مختلف رو ميخوام مثلا پانزدهم دي ماه 94 15 دي ماه 15 /11/94 اگه ا از اين کتابخونه استفاده کنيد http://jdf.scr.ir مايل تر به تاييد پيشنهاد شما هستم . و اگه خودتون کتاب خونه بهتري رو ميشناسيد بگيد. پروژه دانشجويي و ساده هست قيمت منطقي بديد


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160933
چهار سال پیش
+8500
+54564

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.