ترجمه انگلیسی به فارسی (پزشکی)

تا الان برای این درخواست 9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


همکاران گرامی

قبل از هرگونه پیشنهاد قیمت به دقت مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

متنی با حجم ۳۳ هزار کلمه با زمان تحویل ۵ روز از انگلیسی به فارسی. بخشهای زیادی از آن به صورت جدول است مانند (نمونه پیوست) که اگر باکس برای تیک زدن در فایل اصلی قرار دارد، یک باکس ساده هم باید در ترجمه قرار گیرد (فرضا در فایل پیوست، باکس کنار اعداد یک تا ۵)

کیفیت بسیار حساس است و در صورتیکه میخواهید از نرم افزار برای ترجمه استفاده کنید، به هیچ وجه پیشنهاد ثبت نکنید به دو دلیل: اول اینکه خودمان بلدیم با نرم افزار ترجمه کنیم!! و نیازی به صرف هزینه نداریم! دوم اینکه در صورت ترجمه نرم افزاری، کار به داوری خواهد رفت و وقت شما و ما تلف میشود

خلاصه اینکه ترجمه باید حرفه ای، تخصصی و بسیار تمیز تحویل شود

کلیه موارد نگارشی و ویرایشی باید رعایت شود از جمله نقطه و ویرگول و نیم فاصله (حتما همراه با پیشنهاد قیمت، یکی از کارهای قبلی خود به صورت فایل ورد در حد یک صفحه ارسال کنید که از نظر کیفیت و موارد نگارشی بررسی کنم)

عزیزانی که با بنده کار میکنند میدانند در صورتیکه کیفیت عالی باشد، همیشه برایشان سفارش خواهم داشت و در حال حاضر ظرفیت کلیه مترجمین محترم سایت ما در پارسکدرز و خارج از پارسکدرز، تکمیل است به همین دلیل همیشه به دنبال همکاران جدید برای توسعه کار هستیم

لطفا فقط عزیزانی که امتیاز بالای ۹ دارند پیشنهاد دهند

سپاس از توجه شما


+8500
+132625

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.