دانلود مقداری داده از یک وبسایت

برای این درخواست   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


سلام،

در این پروژه لازم است که شما مقدار زیادی (حدود 30GB) داده را از وب سایت Barchart استخراج کنید و صورت اندک اندک طی 15 روز از طریق Google Drive در اختیار من قرار دهید. 

برای اینکه با انجام این پروژه آشنا شوید من ویدیو هایی تهیه کردم که در زیر مشاهده می کنید به ترتیب آنها را نگاه کنید و پروژه ی تست را هم انجام دهید و برای من ارسال کنید. اگر بتوانید پروژه ی تست را انجام دهید با شما برای پروژهی اصلی جلو می روم. 

به ترتیب ویدو های زیر را مشاهده کنید. (آنها را در Windows Media Player باز کنید با VLC باز نمی شوند.) 

1) How_to_install_Barchart_Plugin_for_Excel_1

نکات:

برای دانلود Plugin  به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=863265

من از Microsoft Office Professional 2019 و Windows 11 استفاده می کنم. 

2) How_to_install_Barchart_Plugin_for_Excel_2

3) How_to_Activate_Your_Barchart_Account

4) How_to_Extract_Barchart_Data

5) Test_Prj


+8500
+132949

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.