پخش محتوا با کيفيت و صحيح در فروم ها و وبلاگ ها فارسي ما

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز به يک نفر نيازمنديم که بتواند متون وبلاگ ما را در وب سايت ها و وبلاگ هايي که ما ليست مي کنيم ارسال کند ، اين روند به اين صورت مي باشد که ما هر روز در وب سايتمان چند مطلب وارد مي کنيم و شما آن مطلب را در فروم هاي مرتبط و وبلاگ هاي ما و ... قرار مي دهيد . لازم به ذکر است که به هيچ وجه نبايد اسپم کنيد و متون با کيفيت ما را در وبلاگ هاي مرتبط با ما پخش مي کنيد . 1- اين پروسه را براي 30 روز در نظر داريم انجام دهيم 2- روزانه 3 پست را شما انتقال مي دهيد که تنها بايد از وب سايت ما در وبلاگ ها با ذکر منبع قرار دهيد 3- در حدود 20 وبلاگ و 100 فروم مرتبط بايد مطالب قرار گيرند که اکانت ها توسط ما ساخته مي شوند و به شما داده مي شوند. 4- کار شما توسط تيم ما چک مي شود به صورت رندوم و بسيار مهم است که با دقت انجام گيرد 5- انتشار مطالب بايد به صورت روزانه انجام شود و تاخير نداشته باشد 6- قيمت واقعي را براي پروژه قرار دهيد و قيمتي که در پيشنهاد خودتون قرار مي دهيد براي ما ملاک مي باشد با سپاس

+8500
+51035

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.