دوباره نويسي مقاله انگليسي ( به انگليسي) 15 صفحه

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

يک متن 30 تا 40 صفحه اي با موضوع انگيزه کار (Work Motivation) همراه با چند مقاله منطبق با متن به شما تحويل داده مي شود،(کل متون حدود50 صفحه) شما بايد متن را خوانده و دوباره نويسي کنيد و متني 15 صفحه اي با نگارش متفاوت از متن اصلي تحويل دهيد. بازنويسي شما بايد به گونه اي باشد که محتواي متن تغيير نکند اما نگارش و جمله بندي ها کاملا عوض شود . درصورت تمايل پيام بديد تا براي محک يگ پاراگراف براي شما فرستاده ميشه که بازنويسي کنيد . نياز به تخصص خاصي نيست فقط زبان بايد در سطح مطلوبي باشد. - متن به زبان انگليسي هست و تحويل مقاله هم بايد به زبان انگليسي باشد. حداکثر زمان تحويل 10 روز. لينک يکي از مقاله ها https://www.dropbox.com/sh/60mc9qhti9fpulc/AACzhLc3OGBbOb2M84xIEc6ia/IkeaEffect1.pdf?dl=0


زیرساخت:
عکس از متن براي شما فرستاده ميشود و متن شما در وورد تحويل گرفته ميشود.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر28192

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 6.35 (بالای متوسط) از 39 رای
پروژه موفق : 23
رتبه: 107816
سه سال پیش

بهروز

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

100,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 386 رای
پروژه موفق : 459
رتبه: 3
سه سال پیش
+8500
+45461

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.