انتقال محصولات وردپرس به ووکامرس

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 550,000 تومان

شرح پروژه:

تعداد 6900 نوشته در وردپرس دارم که بعنوان محصول استفاده کردم و براي هر نوشته تعداد 19 زمينه دلخواه و بعضي از محصولات 18 زمينه دلخواه وارد شده. از پلاگين wpshop براي فروشگاه استفاده کردم. ميخوام ووکامرس نصب بشه و نوشته ها بعنوان محصول درج بشه و زمينه هاي دلخواه هر نوشته بعنوان گزينه هاي محصول ووکامرس درج بشه. حالا يا از طريق ديتابيس و نوشتن اسکريپت تبديل اينکار انجام بشه. يا ديتابيس ها و اطلاعات داده ميشه و دستي انجام بشه. يا تک تک دستي محصولات درج بشه که خيلي زمانبر هست. لطفا اگر از هر روش توانايي انجام داريد بفرماييد و توضيح بديد.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

550,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160176
چهار سال پیش

mohsen790

کاربر عادی

کاربر عادی

700,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 5 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 493
چهار سال پیش

Mohammad.reza

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

600,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 34 رای
پروژه موفق : 58
رتبه: 40
چهار سال پیش
+8500
+54210

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.