سازگار کردن ماژول پرداخت زرين پال براي پرستاشاپ 1.3

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 65,000 تومان

شرح پروژه:

فروشگاه من نسخه 1.3 پرستاشاپ است و زمينه فعاليت اون دانلود به ازاي پرداخت است و در حال حاضر امکان بروزرساني آن برايم مقدور نيست،درگاه پرداخت آن از ماژول زرين پال استفاده ميکند که به دليل قديمي شدن نسخه خود فروشگاه هم اکنون مشکل پيدا کرده و پرداخت از کار افتاده است يعني با وجود نصب بودن ماژول و کليه تنظيمات صحيح فروشگاه به درگاه پرداخت متصل نميشود.


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

AhwazSoft

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 166 رای
پروژه موفق : 252
رتبه: 58
چهار سال پیش

™Saeid

کاربر عادی

کاربر عادی

65,000 تومان

امتیاز 9.71 (ممتاز) از 41 رای
پروژه موفق : 65
رتبه: 160923
چهار سال پیش
+8500
+54562

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.