24592 - مقاله معماری..

برای این درخواست   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


- رشته معماری ارشدمقاله ی دانشجویی

- مقاله ای ۱۰الی۱۵ صفحه ای دانشجویی در رابطه با تحلیل معماری یکی از مساجد تهران که در ۱۰ سال اخیر ساخته شده. این دو مسجد. مسجد امام رضا_خیابان انقلاب. مسجد جامع شهرک غرب

اطلاعاتشون در دسترس تر هستش.

- مقاله دارای: عنوان + کلمات کلیدی + چکیده + مقدمه + بدنه + نتیجه گیری

- پروژه : ۱ مقاله حدود ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ کلمه . پلان +عکس +۳ بعدی + مقطع + تحلیل کردن. اگر یکی از موارد بالا موجود نبود باید بکشیم . تحلیل ها بصورت : نوشتاری + تصویری + دیاگراماتیک + مسیر طراحی . مسجد باید در ۱۰ سال اخیر ساخته شده باشد و در دسترس باشه

- تحویل پروژه هم ۱۴خرداد هستش.

- مسجد امام رضا تمام این اطلاعات معماری رو داره ،نیازی به کشیدن هیچ موردی نیست. فقط دیاگرام تحلیل روند طراحی براساس کانسپت بنا نیاز میشه که کشیده بشه


+8500
+138273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.