استخراج داده از گوگل مپ | GMap Scraping

برای این درخواست   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:


استخراج داده های مشخصی از گوگل مپ و تهیه لیست مشخصی از داده ها.
به عنوان مثال لیست تمام رستوران های موجود در کل کشور و لیست کردن موارد زیر:

اسم ، شهر ، خیابان (قسمتی از آدرس) ، آدرس کل ، شماره تلفن ، یو آر ال گوگل مپ ،‌ دسته بندی (رستوران،کافه،بوفه،...) و همچنین آدرس سایت رستوران، چنانچه در گوگل مپ وارد شده است و موجود است.

این هشت آیتم، عنوان ستون ها هستند و در هر ردیف این جدول، مشخصات یک رستوران وارد میشود.

چنانچه تمایل به همکاری دارید لطفا حتما نمونه کار مشابه و یا یک نمونه کوچک از این پروژه رو همراه با پیشنهاد کار ارسال کنید.

گروگذاری تخصص واجب است.

درخواست های اجرای کار خارج از سایت پارسکدرز مورد بررسی قرار نمیگیرند.


+8500
+138273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.