درگاه پرداخت واسط زرين پال براي وردپرس تحت پلاگین Directory Pro

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام، ما براي يک سايت تحت وردپرس نياز به درگاه پرداخت واسط زرين پال و در آینده درگاه آنلاین بانکی براي پلاگین Directory Pro را داريم. اين افزونه روي سايت وردپرس ما فعال هست و نياز به يک پلاگين براي اتصال اين افزونه فعلا به درگاه زرين پال و در پروژه بعد به یک درگاه مستقیم بانکی را داريم. براي انجام اين پروژه عجله داريم و به مناسب ترين قيمت پيشنهادي در کوتاه ترين زمان ممکن پاسخ مثبت خواهيم داد. براي اين افزونه درگاه paypal نوشته شده که روی خود پلاگین ست هست و برای این پلاگین نیاز به نوشتن یک ماژول جداگانه ای هست که با این پلاگین ست بشه و در آپدیت های بعدی پلاگین اصلی با درگاه مشکلی بوجود نیاد من لينک اصلی پلاگین رو در زير براتون ميزارم که البته لينک دومي رو بايد از ف.ي.ل.ت.ر شکن استفاده کنيد.

پلاگین Directory Pro

http://codecanyon.net/item/directory-pro/12488012?s_rank=1


زیرساخت:
تحت وردپرس


+8500
+46991

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.