پيش بيني عوامل موثر بر شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با استفاده از شبکه

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

هدف انجام کار اماري روش تحقيق: الف ـ نوع روش تحقيق:روش تحقيق دراين پژوهش بصورت توصيفي پيمايشي وميداني است ب – روش گردآوري اطلاعات (ميداني،كتابخانه اي وغيره): در اجراي اين پژوهش منابع اطلاعاتي وماخذ ذيل مورد بهره برداري قرار مي گيرد: 1. اطلاعات کتابخانه اي واسناد و مدارک مرتبط و مورد نياز براي شرکت هاي بورسي 2. بهره گيري از ديدگاه مشاوران وکارشناسان علمي وتجربي در سطح راهبردي شرکت بورسي 3. مصاحبه براي کسب تجربيات راهبردي افراد صاحب نظر در شرکت هاي بورس 4. اطلاعات موجود در شبکه جهاني اينترنت مرتبط و مورد نياز پ - ابزار گردآوري اطلاعات (پرسشنامه ، مصاحبه ، مشاهده آزمون ، فيش ، جدول ، نمونه برداري ، تجهيزات آزمايشگاهي و بانك هاي اطلاعاتي و شبكه هاي كامپيوتري و ماهواره اي و غيره ): داده هاي شبكه هاي عصبي بكار گرفته در اين پژوهش شامل داده هاي اقتصادي داده هاي اقتصادي كلان به كار گرفته شده در اين پژوهش شامل ١. قيمت سكه ٢. قيمت هر بشكه نفت خام ايران ٣. نرخ ارز (قيمت دلار) و٤. نرخ تورم ماهيانه در بازه زماني ابتداي سال 1389 تا سال 1394 است. ج ـ جامعه آماري وروش تجزيه و تحليل اطلاعات : با استفاده از بانک هاي اطلاعاتي مثل مديريت فناوري بورس اوراق بهادار تهران و WDI وIMF داده هاي مورد نياز استخراج شده و با استفاده از نرم افزار Matlab به تجزيه و تحليل داده ها مي پردازيم. در اين تحقيق با استفاده از روش اقتصادسنجي مناسب عوامل موثر در پيش بيني قيمت سهام مورد بررسي قرار ميگيرد

+8500
+63153

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.