فصل 4پایان نامه (بجز بخش آخر از این فصل)+بخش دوم از فصل 5

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

تکمیل کامل فصل 4 بجز)بخش 4-2-3- محاسبۀ تلفات با و بدونIPC

+تکمیل بخش دوم ازفصل5یعنی( 5-2- فرموله سازی مسئله)

هرگونه فایلی که توسط مجری محترم فرستاده بشه باید برای استاد راهنمام بفرستم اگر استاد راهنمام مطالب این قسمت ها تایید نکند مجری محترم می بابست  اشکالات احتمالی را برطرف کنید پشتیبانی  مجری محترم تا لحظه تایید این قسمت ها ادامه خواهد داشت و هزینه انجام پروژه نیز تنها بعد از تایید استاد اهنمام ازاد خواهد شد.چنانچه مجری محترم از عهده کامل این قسمت ها برنیاد هیچگونه وجهی پرداخت نخواهد شد


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

motodrive

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 100 رای
پروژه موفق : 147
رتبه: 13
چهار سال پیش
+8500
+54194

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.