پست گذار حرفه ای و کپی پیست

تا الان برای این درخواست   12   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

دوستان عزیز برای 10 وب سایت در زمینه ها مختلف نیاز به نویسنده دارم و بعد از مشخص شدن تمام نویسنده ها برای هر کدوم یک درخواست افتتاح می کنم و مبلغ گروگذاری میشه برای 7 روز کار تستی ( یعنی مدت 7 روز برای روزانه حداقل 15 مطلب هزینه گروگذاری میشه ) در صورت رضایت از نحوه کار کرد مبالغ به صورت ماهانه یا 14 روزه گروگذاری میشه و پس از هر 3 روز کار هم مبلغ 3 روز آزاد سازی میشه.

نکته بسیار مهم : باید تمام موارد شامل رعایت قوانین جمهوری اسلامی رعایت بشن و هیچ گونه پستی که دارای کلمات نامربوط و ابزار نامربوط و یا تصویر و صوت و فیلم و .... باشه نباید در وب سایت ارسال بشه .

به عبارتی تمام موارد مجاز باید باشند

زمینه های وب سایت ها :

موسیقی ( فقط مجاز و ایرانی)

فیلم ( فقط مجاز و دوبله ی فارسی )

نرم افزار ( فقط رایانه )

موبایل ( فقط اندروید)

موبایل (فقط اپل )

خبر ( هر نوع خبر داخلی = نیازمند حداقل 3 نویسنده)

گرافیک

مقاله

کتاب

ویدئو آموزشی

دایرکتوری

تبلیغات

لطفا تنها نویسنده هایی پیام بدهند که واقعا قصد فعالیت دارند و از اونجایی مبالغ قبل از شروع گروگذاری میشه یعنی پرداخت ها منظم خواهد بود درآمد مناسبی هم کسب میشه و در هر وب سایت هم حداقل 2 نویسنده دریافت میشه و برای ماه اول هر نویسنده در هر وب سایت می تونه بین 15 الی 150 پست روزانه بذاره )


+8500
+51038

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.