طراحی سایتی ساده شبیه برخی امکانات همکاری در فروش

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.همه سایت های همکاری در فروش رو دیدن و آشنا هستند.

امکاناتی که ما نیاز داریم:

1-قسمت کاربران:ثبت نام اولیه-برداشتن یک کد برای تبلیغ محصولات-نمایش مشتریان ثبت شده-نمایش درامد پورسانت-ارسال درخواست-ارسال پیام-مشاهده

2-فرم ثبت سفارش توسط مشتریان

3-پنل مدیریت (مدیریت بازاریاب ها-مدیریت محصولات و قیمت گذاری)

امکانات خاص و پیچیده ای نیاز نداریم.کلا 10 تا محصول داریم.بازرایاب کد رو بر میداره و اون کد آدرس فرم سفارش هستش.هر 10 محصول در همان فرم سفارش نمایش داده میشن و قابل انتخاب و خرید هست.مشتری خرید رو انجام میده و مشخصاتش در پنل بازاریاب و مدیر ثبت میشه.به محض تغییر وضعیت سفارش به حالت تکمیل شده.مقدار پورسانت بازاریاب مشخص میشه و میتونه درخواست تسویه حساب بده

محیط کاربر پسند و ریسپانسیو باید باشد


+8500
+38418

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.